İTÜ GVO Spor Kulübü Sömestr Tatilinde Tam Gaz Çalıştı

Yoğun antrenman ve kamp programları ile güçlerine güç katan sporcularımız, tatili fırsat bilip çalışmalarını aksatmadan hazırlıklarını sürdürdüler.
Paletli Yüzme Takımlarımız tatil süresince antrenmanlara ara vermeden devam ederlerken, milli sporcularımız 24 Ocak - 02 Şubat tarihleri arasında Tekirdağ'da tertip edilen Milli Takım kampına katılım gösterdiler. 
Macaristan Milli Takım antrenörü Andras VERESS ve David KOKAİ koordinatörlüğünde yürütülen antrenmanlarda Dünya Rekortmeni sporcular Petra SENANSZKY ve Alex MOZSAR ile antrenman yapma fırsatı bulan sporcularımız önemli bir tecrübe yaşadılar.
Masa Tenisi takımımız ara tatil boyunca çalışmalarına devam ederek 02 Şubat günü katılacakları "İstanbul İl Birincili" müsabakasına konsantre oldular. Kıyasıya mücadeleler veren Küçük Kızlar takımımız turnuvayı İstanbul 4ncüsü olarak tamamlayarak dereceye girmeyi başardı.
Basketbol Takımlarımız yoğun antrenman programları ile tatil süresince çalışmalarına devam ederlerken, TBF ve İGL grup eleme maçlarında 9 ayrı müsabakaya katılım gösterdiler. Bir üst tura yükselmek için gruplarında kıyasıya mücadele veren takımlarımız tatilde dinlenmeden çalıştılar. 
Voleybol ve Badminton takımlarımız 29 Ocak - 02 Şubat tarihleri arasında Antalya'da ortak kamp yaparak performanslarını geliştirdiler.
Kamp süresince günde iki antrenman yapan takımlarımız, çalışmalardan arta kalan zamanlarda keyif dolu anlar paylaşarak moral depoladılar.
Sutopu Takımlarımız 23-29 Ocak tarihleri arasında Bodrum'da gerçekleştirilen kamp programı ile ligin güçlü ekiplerinden Bodrum Yarımada ile ortak antrenman yapma fırsatı buldular. Kamp dönüşü "U11 Sutopu Festivali" için Bursa'ya hareket eden ekibimiz, çeyrek final müsabakasında Bursa Büyük Şehir Belediyesine mağlup olarak turnuvayı 8nci olarak tamamladı.
Artistik Yüzme ve Yüzme takımlarımız tatilin ilk haftasında kendi havuzumuzda yürütülen antrenmanlar ile çalışmalara devam ederek hazırlıklarını sürdürdüler.
Tüm sporcu ve antrenörlerimizin bu özverilerinin karşılığını alacakları yeni bir dönem diler, katılacakları müsabakalarda şimdiden tüm takımlarımıza başarılar dileriz.
Eklenme Tarihi:06.02.2019 10:08 Düzenlenme Tarihi:06.02.2019 11:35
İTÜ Ayazağa Kampüsü Dr. Natuk Birkan İlköğretim Okulu Maslak Sarıyer/İstanbul