HABERLER

Okullarımıza Katkı Sağlayan Önemli İsimlere Teşekkür Plaketi Sunuldu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Ekrem Elginkan Lisesi, To Bee Academy etkinliği çerçevesinde önemli isimleri ağırladı. Etkinlikte İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarına katkı sağlayan iş adamlarına teşekkür plaketi sunulurken, tören sonrası İnanç Kabadayı öğrencilerimizle İTÜ'lü bir mühendis olarak girişimcilik önerilerini paylaştı. 

To Bee Academy söyleşileri ve plaket töreni bugün Ekrem Elginkan Lisesi Çok Amaçlı Salonda gerçekleştirildi. Etkinliğe İTÜ Rektörü ve İTÜ GVO Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ GVO Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, İTÜ GVO Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel Kerimoğlu ve Adnan Çelik, İdil Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cahit İdil, Ege Yapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Sekreteri ve İTÜ Rektör Danışmanı H. Bahadır Tuzcu, yöneticilerimiz, okul müdürümüz, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Tören öncesi öğrencilerimizle sohbet eden İTÜ Rektörü ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Mehmet Karaca, öğrencilerimize üniversite tercihleri konusunda önemli bilgiler verdi. 

“Işıldayan Gözleriniz Geleceğe Umutla Bakmamızı Sağlıyor” 

Törende İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarına katkı sağlayan İTÜ Mezunu İnşaat Mühendisi ve Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan İnanç Kabadayı'ya, İTÜ Mezunu İnşaat Yüksek Mühendisi ve İdil Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cahit İdil ile Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Sekreteri ve İTÜ Rektörü Danışmanı Hayrettin Bahadır Tuzcu'ya teşekkür plaketi sunuldu. 

İTÜ GVO'ya katkı sağlayan iş adamlarına plaketlerini İTÜ Rektörü ve Kurucu Temsilcimiz Mehmet Karaca ve Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren takdim etti. 

Plaketini Rektörümüzden ve Yönetim Kurulu Başkanımızdan alan İdil Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cahit İdil, İTܒlü olmaktan gurur duyduğunu, bu vesile ile öğrencilerimizle bir arada olmaktan dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirdi. 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Genel Sekreteri ve İTÜ Rektör Danışmanı Bahadır Tuzcu konuşmasında aldığı plaketin manevi değerine işaret ederek şunları söyledi, “Işıldayan gözlerle bakıyorsunuz. Bu bakışlar geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Hepinize başarılar diliyorum.” 

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda İTÜ Mezunu bir İnşaat Mühendisi olan Hasan İnanç Kabadayı plaketini aldıktan sonra öğrencilerimizle İTܒlü olmanın kendisine sağladığı katkıları ve girişimciliğe dair önemli ipuçlarını paylaştı.

24.2.2016

Geri Dön

Diğer Haberler

 

ANASAYFA  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 2014 Ayazağa Yerleşkesi: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Maslak / İstanbul 

Beylerbeyi Yerleşkesi: Beylerbeyi Mah. Vakıf Tarla Altı Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir