HABERLER

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Tanıtım Günleri ve Kayıt Kabul Sınavları Tamamlandı

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Tanıtım Günü ve Kayıt Kabul Sınavları 5 Mart Cumartesi günü yapıldı. 

Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu'muzda yapılan Tanıtım Günleri toplantısına katılan öğrenci velileri okulumuzu gezerek okulun fiziksel imkanları hakkında bilgi aldı. Okul gezisinin ardından yapılan bilgilendirme toplantısında ise okulumuzun sosyal ve akademik imkanları hakkında velilere detaylı bilgi verildi. Toplantıya 2012 ve 2013 doğumlu aday öğrencilerin velileri katıldı. 

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Tanıtım Günü ve Kayıt Kabul Sınavı ise 5 Mart Cumartesi günü aday velilerin yoğun katılımı eşliğinde 13.30'da gerçekleştirildi. İlkokul ve Ortaokul kademesindeki öğrenci velilerinin katıldığı Tanıtım Günleri toplantısında okulumuzun akademik ve sosyal olanakları hakkında veliler bilgilendirildi. 

Günler öncesinden tanıtım çalışmalarını başlatan Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu'muzda ise 5 Mart'ta "Ara Sınıflar Kabul Sınavı" heyecanı yaşandı. Çok sayıda başvurunun yapıldığı sınavda Tanıtım Günleri ile aynı gün yapılan “Kayıt ve Ara Sınıf Kabul Sınavları”na öğrenciler Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu öğrencisi olmak için ter döktü.

7.3.2016

Geri Dön

Diğer Haberler

 

ANASAYFA  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 2014 Ayazağa Yerleşkesi: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Maslak / İstanbul 

Beylerbeyi Yerleşkesi: Beylerbeyi Mah. Vakıf Tarla Altı Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir