HABERLER

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulumuzun Ek Binası Açıldı

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulumuzun ek binasının açılışı İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ve kalabalık bir heyetle gerçekleştirildi. 

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu ek binasının açılışı gerçekleştirildi. Açılışa İTÜ Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Karaca, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Fuat Aydın ve Doç. Dr. Telem Gök Sadıkoğlu, Genel Sekreter Prof. Dr. Tayfun Kındap, İTÜ GVO Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sibel Kerimoğlu ve Ali Engin Keçeli, İTÜ GVO Genel Müdürümüz Cenker İlhan Polat, Kültürel AŞ Genel Müdürümüz Ufuk Konca, okul müdürlerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı. 

Karaca: Modern bir eğitim binası kazandırıldı 
Öğrencilerimiz ile birlikte gerçekleştirilen açılışın ardından Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Karaca, ve beraberindeki heyet okulu gezerek yöneticilerimizden ek bina hakkında detaylı bilgi aldı. Rektörümüz, yüksek standartlardaki spor alanları, oyun bahçeleri, derslikleri ve konferans salonları ile İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları öğrencilerine modern bir eğitim binası kazandırmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. 

Özeren: Önceliğimiz öğrencilerimizin mutluluğu 
Heyetle birlikte okulu gezerek incelemelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, "İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları olarak İTÜ çatısı altında eğitim vermenin sorumluluğu ve bilinci ile okullarımızı bir adım daha ileriye nasıl taşırız diye var gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda öğrencilerimizin ve velilerimizin de büyük merakla beklediği binamızın açılışını yapmaktan gurur duyuyoruz" dedi. 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılından itibaren ek binada da eğitim verileceğini dile getiren Özeren şunları söyledi: "Yüzü gülen, mutlu öğrenciler bizim en büyük önceliğimiz. Modern ve standartları yüksek olan ek binamızı gezdiğimizde öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti yüzlerinden okunuyor. Bu bize edilmiş en büyük teşekkür."

7.9.2016

Geri Dön

Diğer Haberler

 

ANASAYFA  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 2014 Ayazağa Yerleşkesi: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Maslak / İstanbul 

Beylerbeyi Yerleşkesi: Beylerbeyi Mah. Vakıf Tarla Altı Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir