HABERLER

Yöneticilerimiz İzmir Okulumuzu Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, Genel Müdürlerimiz ve Okul Müdürlerimiz yıllık değerlendirme toplantısı için İzmir Okulumuzu ziyaret etti. 

İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının en yeni ve 5. halkası olan ve 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında eğitim hayatına başlayan İzmir okulumuz, Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Genel Müdürümüz Cenker İlhan Polat, Kültürel AŞ Genel Müdürümüz Ufuk Konca, Ekrem Elginkan Lisesi Müdürümüz Serap Sarıgül Hazar ve Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu Müdürümüz E. Aybars Şehirtay'ı ağırladı. 

Yöneticilerimizden öğrencilerimize sürpriz!
Yeni eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı için İzmir okulumuzu ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanımız ve beraberindeki heyet, değerlendirme toplantısının ardından okulu gezerek detaylı bilgi aldı. Yöneticilerimiz, okul turunun ardından gerçekleştirdikleri sınıf ziyaretleri ile İzmirli öğrencilerimize sürpriz yaptı. Yöneticilerimize mini bir konser veren öğrencilerimiz söyledikleri İTÜ Marşıyla İTÜ'lü olmanın ayrıcalığını bir kez daha vurguladı. 

Özeren: "İzmir'de 2 yılda katettiğimiz mesafe gurur verici" 
İzmir ziyaretini değerlendiren Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren şunları söyledi: “Bir İzmirli olarak İTܒnün 243 yıllık tarihi geçmişine yakışan bir okulu İzmirlilere kazandırmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. İki yıl önce Anaokulu öğrencilerimiz ile açtığımız okulumuz bugün, lise kademesiyle de İzmirli öğrencileri geleceğe İTÜ'lü olmanın ayrıcalığı ile hazırlıyor. Bu kadar kısa bir sürede katedilen mesafe gurur verici. Tüm öğretmen ve yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunuyorum. Öz güveni yüksek, araştıran, sorgulayan, dış dünyaya karşı duyarlı ve sorumluluk sahibi, vatanına milletine faydalı olacak bir nesil yetiştirmek ilk hedefimiz. Bu hedef ışığında İzmir okulumuz her anlamda İzmirlilerin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir."

29.9.2016

Geri Dön

Diğer Haberler

 

ANASAYFA  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 2014 Ayazağa Yerleşkesi: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Maslak / İstanbul 

Beylerbeyi Yerleşkesi: Beylerbeyi Mah. Vakıf Tarla Altı Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir