HABERLER

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Öğrencileri Ders Başı Yaptı

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları​ öğrencileri 2017–2018 eğitim-öğretim yılını büyük bir coşku ve mutlulukla karşıladı. 

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Maslak, Beylerbeyi ve İzmir yerleşkelerindeki açılış törenimize Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, Genel Müdürümüz Ufuk Konca, yöneticilerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Velilerimizin yalnız bırakmadığı öğrencilerimiz, okullarına ve arkadaşlarına yeniden kavuşmanın heyecanını yaşadı. 

Serhat Özeren: "Öz güveni yüksek bireyler yetiştirmek temel amacımız!"
Yeni eğitim öğretim yılında başta İTÜ GVO Ailesi olmak üzere tüm eğitim camiası için başarı dileklerini ileten Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, "17 yılda bizi büyük bir aile yapan, ayrıcalıklı kılan, 244 yıllık İstanbul Teknik Üniversitesi markasıdır. Bu ayrıcalığın bizlere yüklediği sorumluluk bilinciyle, aklın ve bilimin ışığında; ülkesine, milletine faydalı, öz güveni yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, sorgulayan bireyler yetiştirmek en temel amacımızdır" dedi. 

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve yaşamını yitirmiş tüm eğitimcileri, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyor, 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yürekten başarılar diliyorum.

11.9.2017

Geri Dön

Diğer Haberler

 

ANASAYFA  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 2014 Ayazağa Yerleşkesi: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Maslak / İstanbul 

Beylerbeyi Yerleşkesi: Beylerbeyi Mah. Vakıf Tarla Altı Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir