HABERLER

2018-2019​ Akademik Yıl Açılış Töreni​mizi Gerçekleştirdik!

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 201​8​–201​9​ akademik yılı açılış töreni yönetici ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. 

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Oditoryumunda gerçekleştirilen tören​e​, İTÜ Rektörümüz ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Mehmet Karaca, Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, YK Başkan Vekilimiz Sibel Kerimoğlu, Genel Müdürümüz Ufuk Konca, Okul Müdürlerimiz, yönetici ve öğretmenlerimiz katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından yeni akademik yılın açılış konuşmasını İTÜ Rektörümüz ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Mehmet Karaca yaptı. 

"​Sizler bilim emekçilerisiniz" 
Yeni eğitim öğretim yılında başarı dileklerini ileterek ​konuşmasına ​başlayan ​Rektörümüz şunları söyledi​;​ “​30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna canını feda eden tüm şehitlerimizi minnetle yad ediyorum. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları kurulduğu günden bu yana çok yol kat etti. Eskiden sadece anaokulumuzla iftihar ederdik, sonra ilkokul ve ortaokulumuz da iyi demeye başladık, bugün geldiğimiz noktada artık lisemizde üniversite sınavlarında öğrencilerimiz ilk beş yüze ve bine giriyor, uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil ediyor. Bu başarılar, bizler için büyük bir gurur kaynağı. Kuşkusuz bu başarıda büyük paya sahipsiniz. Sizler aslında bilim emekçilerisiniz. Yadsınamayacak büyüklükteki emekleriniz için sizlere teşekkür ediyor, yeni dönemde başarılarınızın devamını diliyorum."

​Başarılı öğrencilerimize teşekkür plaketi 
Açılış konuşmasının ardından İTÜ Rektörü, İTÜ GVO Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Mehmet Karaca​, ​Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren,​ Yönetim Kurulu Başkanımız Sibel Kerimoğlu başarılı sporcumuz Beril Ülker, Antrenörü Eşref Ayvaz ve YKS'de dereceye giren öğrencilerimiz Nisan Aslan​, ​Aslıhan Beji​, ​Yağmur Dikener​, ​Esra Kızılcan​ ve Atakan Kutay Özdemir'​e teşekkür plaketi takdim etti. ​ ​ ​

Plaket töreni sonrası İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının kurum kültürünü ve işleyişini anlatan kısa bir tanıtım sunumu yapıldı. 201​7​-201​8​ eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin katıldığı etkinlik ve elde edilen başarıların gösterildiği video gösterimi ile tören sona erdi.​​

29.8.2018

Geri Dön

Diğer Haberler

 

ANASAYFA  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 2014 Ayazağa Yerleşkesi: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Maslak / İstanbul 

Beylerbeyi Yerleşkesi: Beylerbeyi Mah. Vakıf Tarla Altı Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir