2019 - 2020 Akademik Yıl Açılış törenimizi gerçekleştirdik

Türkiye’nin 246 yıllık köklü çınarı İstanbul Teknik Üniversitesi’nin çatısı altında eğitim veren; öğrencilerini, irfanı hür, vicdanı hür bireyler olarak hayata hazırlayan İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulumuz, 2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı’na görkemli bir açılış töreniyle “Merhaba” dedi.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının kuruluşunun 20. yılını kutlamanın onurunu ve haklı gururunu da yaşadığımız İTÜ GVO İzmir Okulumuzun, akademik yıl açılış törenine, çok değerli protokol konuklarımız, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

İTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tayfun Kındap, günümüzde bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğuna vurgu yaparak, “Önemli olan, İyi insan yetiştirmek, köklü bir ekolün parçası olabilmek, sanatla, sporla, edebiyatla iç içe donanımlı bireyler yetiştirmek. İTÜ olarak, okullarımızda bunu gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Okulumuz Genel Müdürü ve Kurucu Temsilcisi Esra Sandalcı Adam ise “yeni eğitim yılında da, İTÜ çatısı altında üretecek, yeni başarılara imza atacak, aydınlık yarınlara birlikte yürümeye devam edeceğiz” mesajını verdi. Adam, “İTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tayfun Kındap ve İTÜ GVO Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, bu anlamlı günde bizlerin yanında oldu. İTܒnün ve İstanbul okullarımızın gücünü, varlığını burada hissetmek bizler için çok kıymetli” dedi.

Törenimizin ardından ilk ders zili çaldı ve öğrencilerimiz üç aylık tatilin ardından okullarına ve arkadaşlarına kavuşmanın heyecanını yaşadı.
İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları olarak, mutlu, sağlıklı ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı diliyoruz.

11.9.2019

ANASAYFA  |  K12NET  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 201İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir