GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN

Anasayfa »  Kıymetli Öğrencilerimiz, Değerli Öğretmenlerimiz ve Velilerimiz 

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, 2000 yılından bu yana İstanbul Teknik Üniversitesi çatısı altında, 244 yıllık köklü eğitim geleneğinden aldığı güçle eğitim ve öğretim hayatını sürdürmektedir. İTÜ'nün zengin akademik birikiminin yanı sıra sosyal olanakları ile de öğrencilerine güçlü bir alt yapı sunan İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası ve İzmir olmak üzere 3 ayrı kampüste anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde nitelikli eğitim verme hedefini kararlılıkla devam ettirmektedir.   

İTÜ GVO Ailesi artan öğrenci sayısı, güçlü akademik ve idari kadrosuyla her geçen gün daha da güçlenerek büyümektedir. Bilim, sanat ve spor alanlarında öğrencilerimizin elde ettiği başarılar sayılarla sınırlamadığımız büyüme hedefimizi daha da anlamlı kılmaktadır.   

İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarında gerek akademik gerekse de sosyal alanda yaşadığı dünyaya karşı duyarlı, düşünen, sorgulayan, 21. yüzyılın getirdiği düşünme ve öğrenme becerilerine sahip bireyler yetişmektedir. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları çatısı altında öğrenim gören öğrencilerimize, modern eğitim programlarımız, teknoloji destekli sınıflarımız, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden akademik kadrolarımız ve sosyal yaşama hazırlayan etkinliklerimiz ile çağın gerektirdiği, 21. yüzyıl yetkinlikleri kazandırılmaktadır. 

Akademik başarılarımızın ve hedeflerimizin yanı sıra fiziksel imkanlarımızı daha da iyileştirmek adına var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Velilerimiz, öğrenci ve öğretmenlerimizin heyecanla beklediği Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortakolumuzun yeni binasını tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı başından bu yana yeni binamızda eğitim öğretime başladık. Öğrencilerimizden ve velilerimizden aldığımız geri bildirimler sayesinde ne kadar doğru bir yatırım gerçekleştirdiğimizi ise gururla görmekteyiz.   

Bilgili ve donanımlı, özgüveni yüksek bir nesil yetiştirmeyi hedeflerken, bize bu yolda en önemli desteği sağlayan, her türlü imkanı bizler için seferber eden ve kapılarını bize her zaman açık tutan İTÜ Rektörü ve İTÜ GVO Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Sayın Mehmet Karaca Hocamıza, İTÜ GVO Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serhat Özeren’e, kıymetli öğretmenlerimize ve uyumlu işbirlikleri ile her zaman yanımızda olan değerli velilerimize teşekkür ediyor, hepimiz için başarılı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

Cenker İlhan Polat 
Genel Müdür 
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 

Geri Dön

ANASAYFA  |  İTÜGVONET  |  WEBMAIL  |  TANITIM FİLMİ  |  İLETİŞİM

İTÜ GVO © 2014 Ayazağa Yerleşkesi: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Maslak / İstanbul 

Beylerbeyi Yerleşkesi: Beylerbeyi Mah. Vakıf Tarla Altı Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

İzmir NESAN Yerleşkesi: Menderes Caddesi Sevgi Mahallesi No: 9 Gaziemir - İzmir