Haberler

10.04.2020

LÖSEV ve İTÜ GVO İş Birliğiyle Lösemili Çocuklarımızın Oyun Odaları Hazır!

Ülkece zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesi olarak LÖSEV’den gelen güzel bir haberi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

LÖSEV ve İTÜ GVO İş Birliğiyle Lösemili Çocuklarımızın Oyun Odaları Hazır!

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu Okul Aile Birliğimizin (OAB) düzenlediği 2019 yeni yıl panayırından elde edilen gelirin bağışları ile LÖSEV tarafından yapımına başlanan üç boyutlu oyun odası tamamlandı. Dünyada bir ilk olan, üç boyutlu ve mahalle konseptli oyun odalarında lösemili çocuklarımız gönüllerince eğlenecek ve oyunlar oynayacak.  

LÖSEV iş birliği ile böyle bir projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu paylaşıyor, bu süreçte emeği geçen İTÜ GVO Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu OAB yöneticilerimize, LÖSEV ailesine ve değerli velilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Koronavirüs(COVID-19) tehlikesi bittiğinde orada olmayı ve okulumuzun adının verileceği oyun odasının açılışını gerçekleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyor, böyle önemli bir projenin destekçisi olmaktan ve çocuklarımızın gülümsemesine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz!


Tüm Haberler

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat