Duyurular

24.09.2021

Uzmanların Gözünden COVID-19 Önlemleri Seminerimiz 28 Eylül’de!

Velilerimize yönelik olarak çevrim içi ortamda gerçekleştirilecek olan “Uzmanların Gözünden COVID-19 Önlemleri” seminerimiz 28 Eylül Salı günü çevrim içi ortamda yapılacak.

Uzmanların Gözünden COVID-19 Önlemleri Seminerimiz 28 Eylül’de!

Alanında uzman akademisyenlerin bir araya gelerek COVID-19 ve alınan önlemler hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı seminerin moderatörlüğünü Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale yapacak. Özkale, İTÜ GVO’da alınan COVID-19 önlemleri ile ilgili bilgi paylaşımında da bulunacak.

İTÜ Makina Fakültesinden ve çalışma alanı Isı Transferi, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği, Termodinamik, Türbülansın ModellenmesiKapalı Ortamlarda Havalandırmanın Bulaş Riskinin Azaltılmasına Yönelik Tasarımı olan Prof. Dr. Seyhan Onbaşıoğlu, Çocuk Alerjisi ve İmmünoloji Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nuran Salman ve Tıbbi Mikrobiyoloji, Viroloji Uzmanı Prof. Dr. Selim Badur’un konuşmacı olarak katılacağı seminerin Tıbbi Moderatörlüğünü ise GSK COVID Tedavileri Gelişen Pazarlar Bölgesel Medikal Lideri ve velimiz Dr. Elif Coşkunçay gerçekleştirecek.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat