Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Kurumsal

Kültürel AŞ


Kültürel AŞ, İstanbul Teknik Üniversitesinin asırlara yayılan eğitim felsefesinden güç alan ve bu gücü yine İTÜ’nün yararı için kullanma amacı taşıyan bir kuruluştur. İTÜ Geliştirme Vakfı’nın iştiraklerinden biri olarak 1998 yılından bu yana, öğrencilere yeni olanaklar sunmak ve üniversitemize artı değer katmak gayesiyle çalışmaktadır. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları (İTÜ GVO) çatısı altında, Maslak ve Beylerbeyi olmak üzere İstanbul’da 2 kampüs, İzmir Gaziemir’de bir kampüs olmak üzere 5 okulda anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde çağdaş, üretken nesiller yetiştirme gayesiyle eğitim verilmektedir.

Kültürel AŞ, İTÜ Ayazağa Yerleşkesi, Beylerbeyi Yerleşkesi ve İzmir Yerleşkesi içerisinde bulunan İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının işletmesini yürütmektedir.

Kültürel AŞ web sitesine git
 

 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat