Haberler

31.12.2022

Yönetim Kurulumuzun Yeni Yıl Mesajı

Yönetim Kurulumuzun Yeni Yıl Mesajı

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Sayın Yöneticileri, Öğretmenleri, Çalışanlarımız ve Velilerimiz

Zorlu zamanlardan geçtik. 2020 ve 2021 yıllarına salgın damgasını vurmuştu. Bu dönemin eğitime çok ciddi olumsuz etkileri oldu. Önce öğrencilerinizle bir araya gelme olanağından yoksun kaldınız. Siz bu durumda uzaktan eğitim koşullarında en iyi eğitimi sağlamaya çalıştınız. Ardından yeniden yüzyüze eğitime başlamak kolay değildi. Bu süreçte gösterdiğinizi çabanın ve üstün başarınızın tanığı olmaktan mutlu olduk.

Bu dönemde Değerli Velilerimiz içten ve güçlü destekleri ile  yüreklendirdiler. Kendilerine teşekkür ediyor, eğitimin başarısı için büyük önem taşıyan desteklerini sürdürmelerini diliyoruz. 

2022 ise, ülke olarak,  hızla ağırlaşan ekonomik sorunların dayanılmaz baskısını  yaşıyoruz. Bu çok zor koşullara karşın, özverili eğitim çalışmaları ve velilerimizle dayanışma sayesinde elde ettiğiniz başarılı sonuçları kıvançla izliyoruz.   

Umutlarımızın yeşerdiği ve büyük beklentiler içine girdiğimiz yeni bir yıla giriyoruz.  Üstelik 2023, çok özel bir yıl. Dünyanın saygın, çağdaş bir ülkesi olmamızın yolunu açan Cumhuriyetimizin 100. Yılı, güçlü eğitim geleneğiyle okullarımıza en büyük desteği sağlayan İTÜ’nün 250. Yılı. Cumhuriyetimiz 2. Yüzyılına güçlü ve coşkulu bir girişi gerçekleştirmeliyiz. Okullarımızda da İTÜ’nün 250 yıllık parlak geçmişine yaraşır atılımlar yapmalıyız.  

2023‘ün Cumhuriyetimizin yolumuzu aydınlatacak aydınlığında umutlarınızın gerçekleşeceği sağlık, huzur, barış ve mutluluk içinde yaşanacak bir yıl olmasını diliyoruz.   

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları
Kültürel AŞ Yönetim Kurulu


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat