Duyurular

29.09.2022

Öğrencilerimiz Barınaktaki Dostları İçin Mama Toplama Kampanyası Başlattı

Öğrencilerimiz 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü öncesinde barınakta yaşayan hayvan dostları için "Mama Toplama" kampanyası başlattı.

Öğrencilerimiz Barınaktaki Dostları İçin Mama Toplama Kampanyası Başlattı

Dr. Natuk Birkan İlkokulu, Ortaokulu ve Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu öğrencilerimiz 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü öncesinde barınakta yaşayan hayvan dostları için "Mama Toplama" kampanyası başlattı. 
 
Okullarımızda toplanan mamalar Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı ve Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezindeki hayvan dostlarımıza gönderilecek. 
 
Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, kedi ya da köpekler için üretilmiş, paketli yaş ya da kuru mamaları 27 Eylül-6 Ekim haftasında ortaokul binamızın girişindeki "Mama Kutusu"na bırakabilecek. Toplanan mamalar "Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı"ndaki hayvan dostlarımıza gönderilecek. 
 
Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz ise mama bağışlarını 28 Eylül - 5 Ekim tarihlerinde okulumuzun girişindeki "Bağış Toplama Standına" bırakılabilecek. Öğrencilerimizin "Hayat Onlarla Güzel" sloganıyla gerçekleştirdiği kampanyada toplanan mamalar Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezindeki hayvan dostlarımıza gönderilecek.
 
İTÜ GVO 2022-2026 Stratejik Planımızda yer alan amaçlarımızdan biri olan ve erken yaşlardan itibaren "Tüm canlıların ihtiyaçlarına ve çevreye duyarlı" bireyler olarak yetiştirdiğimiz öğrencilerimizi, onları destekleyen öğretmenlerimizi ve ailelerini bu anlamlı sosyal sorumluluk projeleri için kutluyoruz. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat