Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

19.09.2019

2019-2020 Akademik Yıl Açılış Törenimizi Gerçekleştirdik

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2019-2020 akademik yılı açılış törenimiz, kuruluşunun 20. yıl dönümünde yönetici ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

2019-2020 Akademik Yıl Açılış Törenimizi Gerçekleştirdik

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Oditoryumunda gerçekleştirilen törene, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren, İTÜ GVO YK Başkan Vekilimiz Sibel Kerimoğlu, Genel Müdürümüz Ufuk Konca, İTÜ GVO İzmir Okulları Genel Müdürümüz Esra Sandalcı Adam, yöneticilerimiz, okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı.

Evinize, yuvanıza hoş geldiniz!

2019-2020 Akademik Yıl açılış konuşmasına İTÜ GVO Ailesine yeni dönemde başarı dileklerini ileterek başlayan Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren şunları söyledi; “Kuruluşunun 20. yılında, iyi yönetim ve doğru eğitim politikaları ile markalaşma sürecini tamamlayan İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının en büyük ayrıcalığı, İTÜ gibi köklü bir akademik çatının gücüyle ve güveniyle yol almaktır. 20 yılda bizi büyük bir aile yapan, ayrıcalıklı kılan, 246 yıllık tarihi ile köklü bir gelenek, güçlü bir ekol olan İstanbul Teknik Üniversitesi markasıdır. Bu sebeple İTÜ Ailesinin bir parçası olmak İTÜ’den yolu geçen herkes için önemli bir şanstır.”

Öğretmen olmazsa eğitim de olmaz!

Öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren konuşmasını şu sözlerle sürdürdü; “Gelişmenin, kalkınmanın, güçlü bir bilgi toplumu olmanın temel unsuru eğitimdir. Ve biliyoruz ki öğretmen olmazsa eğitim de olmaz. Bu sebeple büyük bir fedakârlık ve özveriyle öğrencilerimizi bugünlere getiren siz kıymetli öğretmenlerimize gönülden teşekkür ediyor ve hepinizi alkışlıyorum.” ​

Başarılı öğrencilerimize teşekkür plaketi

Açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Serhat Özeren,​ YK Başkan Vekilimiz Sibel Kerimoğlu ve Milli Takım Antrenörümüz Eşref Ayvaz, Dünya Üçüncülüğü ile gururlandıran başarılı sporcumuz Beril Ülker adına annesi Nilüfer Ülker’e; Genel Müdürümüz Ufuk Konca ve Dr. Natuk Birkan İlkokulu, Ortaokulu Müdürümüz Belgin Altun, LGS 2019’da 500 tam puan alarak Türkiye Şampiyonu olan öğrencilerimiz Emre Ergene ve Arda Kançal’a; Ekrem Elginkan Lisesi Müdürümüz Serap Sarıgül Hazar, İTÜ GVO İzmir Okulları Genel Müdürümüz Esra Sandalcı Adam, Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu Müdürümüz E. Aybars Şehirtay, Dr. Sedat Üründül Anaokulu Müdürümüz İlkay Yılmaz, YKS 2019’da elde ettikleri Türkiye dereceleri ile gururlandıran öğrencilerimiz Zeynep Coşansu, Metin Alp Doğan, Doğa Koçum ve Ozan Eroğlu’na plaketlerini ve hediyelerini takdim etti.

Plaket töreninin ardından İnsan Kaynakları Müdürümüz Mahmut Özgün, oryantasyon sunumunu gerçekleştirdi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat