Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

24.04.2024

23 Nisan'ı Adına Yakışır Bir Coşkuyla ve Mutlulukla Kutladık

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı her yıl olduğu gibi bu yıl da Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Okul Müdürlerimiz, yöneticilerimiz ve velilerimizin de katılımıyla gerçekleştirdiğimiz törenlerle adına yakışır bir coşkuyla, mutlulukla kutladık.

23 Nisan'ı Adına Yakışır Bir Coşkuyla ve Mutlulukla Kutladık

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı her yıl olduğu gibi bu yıl da  Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Okul Müdürlerimiz, yöneticilerimiz ve velilerimizin de katılımıyla gerçekleştirdiğimiz törenlerle adına yakışır bir coşkuyla, mutlulukla kutladık. 

Öğrencilerimiz kendilerine armağan edilmiş bu özel bayram için 23 Nisan şiirleri, şarkıları ve sahne gösterileri ile sahnedeydi. 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Yüce Atatürk, en büyük eserim dediği demokratik, lâik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ni emanet ettiği bugünün küçükleri, yarının büyükleri ​öğrencilerimiz bayramlarını coşkuyla, heyecanla ve mutlulukla kutladı.

Dr. Sedat Üründül Anaokulu törenimizi izlemek için buraya tıklayın! 

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu törenimizi izlemek için buraya tıklayın! 

Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu törenimizi izlemek için buraya tıklayın! 

"Atatürk çocukları çok severdi. Öyle severdi ki sadece yaş değil, sevgi ve samimiyetle ilgilendiği herkese "Çocuk" diye seslenirdi. O'nun dilinde çocuk ‘Sevgi’ demekti. O'nun insanlara olan samimi yaklaşımı, ülkeyi kucaklayan bir sevgiyle doluydu...." Hepimizin içinde bir çocuk var ve o çocuk hep yaşayacak!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat