Haberler

19.11.2021

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Başarılı Sporcularımız Ağırladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, başarılarıyla gururlandıran sporcularımızı ağırladı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Başarılı Sporcularımız Ağırladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İTÜ GVO Spor Kulübü Paletli Yüzme Takımımızın başarılı sporcularını  Emirgan Korusu'ndaki Beyaz Köşk'te ağırladı.
 
Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Güngör Evren, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, ulusal ve uluslararası alanda katıldıkları her müsabakada bizleri gururlandıran, başarılarını gelenek haline getiren İTÜ GVO Spor Kulübü Paletli Yüzme Takımımızın başarılı sporcuları Bahar İkizoğulları, Yağmur Temeroğlu, Selin Aytar, Almina Öztürk, Ayşe Pelin Karacık, İdil Zengin, Ela Karakuş, Nil Maden; Milli takım formasıyla Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonasında Dünya Şampiyonluğu elde eden rekortmen sporcumuz Beril Ülker, milli takım formasıyla Paletli Yüzme Gençler Dünya Şampiyonasında Dünya dördüncülüğü elde eden sporcularımız Hazal İrem Ateş ve Defne Deniz Kızılırmak katıldı. 
 
Sporcularımız, kendilerine verdiği destek nedeniyle İmamoğlu'na bir teşekkür plaketi takdim etti. Keyifli bir sohbetin gerçekleştiği ziyarette sporcularımızı başarılarından dolayı kutlayan İmamoğlu ise İlham Veren Adımlar kitabını hediye etti. 
 
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları adını katıldıkları her platformda başarıyla temsil eden sporcularımızla ne kadar gurur duysak az! Sporcularımızın başarısında emeği olan yöneticilerimize, antrenörlerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, gururlandığımız nice yeni başarılar diliyoruz. Pandemi sürecinde sporcularımıza destekleri için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ve Dilek İmamoğlu'na teşekkür ederiz. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat