Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.09.2023

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Yıl Açılış Törenimizi Gerçekleştirdik

Yepyeni bir yılın başlangıcında buluşmanın, hep birlikte olmanın heyecanı, mutluluğu ve haklı gururunu yaşadığımız açılış toplantımıza Kurucumuz ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Gülsün Sağlamer, Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Kazancı, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı.

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Yıl Açılış Törenimizi Gerçekleştirdik

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Toplantımızda yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldik. Yepyeni bir yılın başlangıcında buluşmanın, hep birlikte olmanın heyecanı, mutluluğu ve haklı gururunu yaşadığımız açılış toplantımıza Kurucumuz ve Kurucu Temsilcimiz Prof. Dr. Gülsün Sağlamer, Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Kazancı, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı.

Törenimiz, Cumhuriyetimizin Kurucusu, Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tarihimizin tüm kahramanları ile aramızdan ayrılan eğitimcilerin aziz anıları önünde saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Akademik Yıl açılış törenimizin açılış konuşmasını  yapan İTÜ GVO Kurucusu ve Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Gülsün Sağlamer yeni eğitim öğretim yılında tüm eğitimcilerimize başarı dileklerini iletti.

Büyük başarıların sahipleri, bütün işlerini titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir. Bu sabrı göstererek adeta iğneyle kuyu kazarcasına elde ettikleri başarılarla hedeflerine ulaşan ve İTÜ GVO ailesini yıl boyunca elde ettiği başarılarla gururlandıran öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve yöneticilerimize plaketlerini Okullarımızın Kurucusu ve Kurucu Temsilcimiz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Kazancı takdim etti.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında 250. yaşını kutlayan İstanbul Teknik Üniversitesi çatısı altında olmanın ayrıcalığını her yıl olduğu gibi, aramıza yeni katılan öğretmenlerimiz ile bu yıl da yaşayacağız. 2023-2024 eğitim öğretim yılında da hep birlikte üretecek, yeni başarılara imza atacak, aydınlık yarınlara birlikte yürümeye devam edeceğiz. İTÜ GVO ailesine sevgiyle çalışmaktan, üretmekten, öğretmekten, paylaşmaktan hiç vazgeçmeyeceğiniz, özgün ve özgür çalışmalarla dolu, çok mutlu, keyifli, sağlıklı bir yıl diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat