Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

15.02.2023

İTÜ GVO Deprem Bölgesi Yardımlaşma Faaliyetleri

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesi olarak felâketin yaralarını sarmak ve yardım eli uzatmak üzere ilk andan itibaren öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız, velilerimiz ve Okul Aile Birliği yöneticilerimiz ile birlikte başlattığımız yardım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz.

İTÜ GVO Deprem Bölgesi Yardımlaşma Faaliyetleri

Değerli İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Ailesi,

Geçtiğimiz hafta ülkemizde yaşanan deprem felâketi nedeniyle derin bir acı ve üzüntü içindeyiz. Bu felâkette yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara şifa, kederli ailelerine ve ülkemize sabırlar diliyoruz.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesi olarak felâketin yaralarını sarmak ve yardım eli uzatmak üzere ilk andan itibaren öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız, velilerimiz ve Okul Aile Birliği yöneticilerimiz ile birlikte başlattığımız yardım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Resmi kurum ve kuruluşlarla koordinasyon halinde bölgeden gelen öncelikli ve acil ihtiyaçlar doğrultusunda okullarımızda toplanan ayni yardımların yine okullarımızda tasniflenerek bölgeye güvenli bir şekilde doğrudan sevkiyatının yanında, bölgedeki ihtiyaçları yakından izliyor ve karşılanmasına yönelik çalışmaları sürdürüyoruz.

Yapılan yardımların yanı sıra depremden etkilenen öğrencilerimizin eğitimlerine de destek olmak üzere yanlarında olacağımızı kamuoyuyla paylaşırız. İlk aşamada TÖZOK çağrısıyla başlatılan "Misafir Öğrenci" uygulamasına dahil olarak boş kontenjanlar ölçüsünde depremden etkilenen öğrenciler için okullarımızın kapılarını açacağımızı bildiririz. Bu uzun soluklu olması gereken dayanışmada her zaman beraber olduğumuz bilinciyle, sürdürülebilir bir kaynak yaratma yöntemi üzerinde çalıştığımızı bilgilerinize sunarız.

Ülke olarak hepimizi derinden üzen bu felâketin yaralarını birlikte ve en hızlı şekilde sarmak için var gücümüzle çalışacağız.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Kültürel AŞ Yönetim Kurulu


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat