Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

27.02.2023

Okul Tanıtım Toplantısı ve Okula Kabul Sınavımızı Gerçekleştirdik

İTÜ GVO Maslak ve Beylerbeyi Yerleşkelerimizde Okul Tanıtım Toplantısı ve Kabul Sınavlarımızı başarıyla ve yoğun bir katılımla gerçekleştirdik.

Okul Tanıtım Toplantısı ve Okula Kabul Sınavımızı Gerçekleştirdik

İTÜ GVO Maslak ve Beylerbeyi Yerleşkelerimizde Okul Tanıtım Toplantısı ve Kabul Sınavlarımızı başarıyla ve yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. 

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında okul öncesi eğitimine başlayacak olan öğrencilerin ailelerini ağırladığımız Dr. Sedat Üründül Anaokulu Tanıtım Toplantımızın açılış konuşmasını Okul Müdürümüz İlkay Yılmaz yaptı. Okul Müdürümüzün sunumunun ardından Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenimiz Alin Onar PDR çalışmaları hakkında aday velilerimizi bilgilendirdi. 

Sunumların ardından gruplar halinde okulumuzu gezen aday velilerimiz okulumuzun fiziksel olanaklarını görme fırsatı yakalarken, sınıflarımızda öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen ve okulumuzda uygulanan eğitim programları, akademik ve sosyal faaliyetlerin anlatıldığı sunumları dinledi. 

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulumuzda gerçekleştirilen Tanıtım Toplantısı iki oturumda yapıldı. Tanıtım Toplantısının açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Ülkem Çorapçı okulumuz ve kurum kültürümüz hakkında aday velilerimizi bilgilendirdi. Okul Müdürümüzün Müdür Yardımcılarımız ise eğitim programlarımız ve okul yaşamı hakkında kapsamlı bir bilgilendirme yaptı. Sunumların ardından aday velilerimiz gruplar halinde okulumuzu gezerek sınıflarımızı ve okulumuzun fiziksel alanlarını görme fırsatı yakaladı. 

Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulumuz için üç oturumda gerçekleştirilen Tanıtım Toplantımız Okul Müdürümüz E. Aybars Şehirtay'ın konuşmasıyla başladı. Okul Müdürümüzün konuşmasının ardından Müdür Yardımcılarımız okulumuzdaki akademik ve sosyal faaliyetler hakkında aday velilerimize kapsamlı bir bilgi verdi. Tanıtım Toplantısı sonrası aday velilerimiz okulumuzu gezerek sınıflarımızda bölüm başkanlarımızdan işleyiş hakkında bilgi aldı. 

Okula Kabul Sınavımız, Tanıtım Toplantımız ile eş zamanlı olarak 09.30-12.30 saatleri arasında ilkokul ve ortaokul aday öğrencilerimizle yüz yüze olarak yapıldı. 

Yoğun ilgi gösteren tüm aday velilerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimize mutlu ve başarılı bir gelecek diliyoruz. 

 






Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat