Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

11.09.2023

2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı için İlk Ders Zili Bugün Çaldı

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının ilk ders zili bugün tüm kampüslerimizde çaldı. Okullarımızın neşesi öğrencilerimizle aramızdaki büyük özlem bugün bitti, kavuştuk!

2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı için İlk Ders Zili Bugün Çaldı

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının ilk ders zili bugün tüm kampüslerimizde çaldı. Okullarımızın neşesi öğrencilerimizle aramızdaki büyük özlem bugün bitti, kavuştuk! Gözlerindeki içten gülümsemeyle ve tüm neşeleriyle Arılarımız yuvaya döndü! Bahçelerimiz, koridorlarımız ve sınıflarımız öğrencilerimizin neşesiyle şenlendi.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları öğrencilerimiz bugün tüm kampüslerimizde gerçekleştirilen törenlerle 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının ilk dersini yaptı.  

Törenlerimiz Cumhuriyetimizin Kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, tarihimizin tüm kahramanları ile aramızdan ayrılan eğitimcilerin aziz anıları önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürlerimizin açılış konuşmalarının ardından mezunlarımız öğrencilerimizle okullarımızdaki tecrübelerini paylaştı.  

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız, velilerimiz ve tüm paydaşlarımız olmak üzere İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesine mutlu ve sağlıklı bir eğitim öğretim yılı diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat