Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.09.2022

Anaokulu Öğretmenlerimiz GEMS Eğitimine Katıldı

Anaokulu öğretmenlerimiz, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı seminer döneminde gerçekleştirilen GEMS (Great Explorations in Math and Science) eğitimi ile var olan bilgilerini tazelediler.

Anaokulu Öğretmenlerimiz GEMS Eğitimine Katıldı

Anaokulu öğretmenlerimiz Beylerbeyi Ortaokulu Müdür Yardımcımız Aslı Taşçı tarafından gerçekleştirilen GEMS (Great Explorations in Math and Science) eğitimi ile varolan bilgilerini tazelediler. 

Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Beylerbeyi Anaokulu öğretmenlerimizin de katıldığı GEMS eğitimi iki oturum şeklinde gerçekleştirildi. 

İlk bölümde yapılan sunumda teorik bilgiler öğretmenlerimizle paylaşılırken, ikinci bölümde ise "Ağaç Evler, Kelebekler, Arılar, Filler, Penguenler, Uğur Böcekleri ve Yumurtalar" konularına yer verildi ve "Parmak İzleri (Fingerprinting)" konusu ile ilgili atolye çalışması yapıldı. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat