Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

22.04.2022

Yönetim Kurulumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Yönetim Kurulumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının Değerli Öğrencileri, Velileri, Öğretmenleri ve Çalışanları 

Büyük Millet Meclisi'nin açılışı Ulusal  Egemenliğimizin ve bağımsızlığımızın tüm dünyaya inançlı duyurusudur. 102. yıl dönümünde büyük bir coşkuyla bu özel günün  gururunu yaşıyoruz.

Sevgili Çocuklar,

Cumhuriyetimizin Kurucusu Yüce Atatürk, en büyük eserim dediği demokratik, lâik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ni hepimizin ortak umudu, Ulusumuzun en değerli varlığı geleceğimiz olan siz çocuklarımıza armağan etmiştir. Sizlerin bu güvene lâyık olmak için Atatürk ilke ve devrimlerini anlayarak, aklın ve bilimin yol göstericiliğinde aydınlık yarınlarımızın mimarları olacağınıza inancımız tamdır.

Bu anlamlı ve önemli bayram gününde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Kurtuluş Savaşımızın ve Kurucusu Meclisimizin tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi saygıyla, sevgiyle, minnetle anıyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat