Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

29.10.2022

Kuruluşunun 99. Yılında Cumhuriyet Bayramımızı Coşkuyla, Gururla Kutladık

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesi olarak okullarımızda gerçekleştirilen coşkulu törenlerle kuruluşunun 99. yılında adına yakışır bir coşkuyla Cumhuriyet Bayramımızı kutladık.

Kuruluşunun 99. Yılında Cumhuriyet Bayramımızı Coşkuyla, Gururla Kutladık

​İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ailesi olarak okullarımızda gerçekleştirilen coşkulu törenlerle kuruluşunun 99. yılında adına yakışır bir coşkuyla Cumhuriyet Bayramımızı kutladık.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Kurucusu ve Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Gülsün Sağlamer, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Genel Müdürü Nevzat Özkök, Okul Müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz törenlerimizde en büyük bayramımızı kutlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşadık.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınlayan Yönetim Kurulumuz, “Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyeti en başta gençlere emanet etmiştir. Eğitim sistemimizin başta laiklik olmak üzere kuruluş değerleri ve Atatürk ilkelerinin üzerine titreyen, bilim ve tüm uygarlık değerleri açılarından çağdaş dünyada saygı gören Cumhuriyet nesillerini yetiştirecek nitelikte olması yaşamsal önem taşımaktadır. Kuruluşunun 99. Yılında, Cumhuriyetimizi Kuruluş ve Atatürk ilkeleri doğrultusunda, çağdaş uygarlık yolunda yücelterek sonsuza kadar yaşatmak konusunda, her zamandan daha fazla, inançlı ve kararlıyız. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!"

Bağımsız ve demokratik bir Cumhuriyeti bizlere bırakan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve canlarını feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha sonsuz bir şükranla anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyoruz.

Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz ile Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz her yıl olduğu gibi 99. yıla özel hazırladıkları Cumhuriyet gazetesi ile kendi gözlerinden cumhuriyeti anlattılar.

Cumhuriyet gazetesini okumak için tıklayınız! 

Cumhuriyet'in Sesi gazetesini okumak için tıklayınız! 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat