Haberler

26.08.2022

Öğrencilerimizle Yeniden Bir Araya Gelecek Olmanın Heyecanı ve Mutluluğunu Yaşıyoruz

Yepyeni bir yılın başlangıcında buluşmanın, hep birlikte olmanın heyecanı, mutluluğu ve haklı gururunu yaşadığımız 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Toplantımızda yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldik.

Öğrencilerimizle Yeniden Bir Araya Gelecek Olmanın Heyecanı ve Mutluluğunu Yaşıyoruz

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Toplantımızda yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldik. Yepyeni bir yılın başlangıcında buluşmanın, hep birlikte olmanın heyecanı, mutluluğu ve haklı gururunu yaşadığımız açılış toplantımıza Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Okul Müdürlerimiz, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı.

“Yoğun bir emekle, sorumlu üretim ve tüketim anlayışıyla iş birliği içinde büyük bir uyumla çalışacağız.”
Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale, açılış konuşmasında şunları söyledi: "2021 Mart ayından bu yana üzerinde çalıştığımız İTÜ GVO 2022-2026 Stratejik Plan çalışmamızı tamamlayarak yayınladık. Kalite sürecini sürdürülebilir kılmak kurumun kendi içinden çıkmış, yani paydaşlarınca oluşturulmuş bir stratejik plan ile mümkündür.  Bu plan çerçevesinde en temel amacımız İTÜ GVO olarak, ülkemiz ve dünyanın geleceğine aktif katkıda bulunmaya hazır, iyi eğitimli, meraklı, hoşgörülü genç aydınlar yetiştirmektir.  Belirlediğimiz stratejik amaçlarımız doğrultusunda 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılından itibaren hedeflerimize ulaşmak için yoğun bir emekle, sorumlu üretim ve tüketim anlayışıyla iş birliği içinde büyük bir uyumla çalışacağız.  Yönetim Kurulumuz adına şunu ifade etmek isterim; bize güvenmeye devam edin! Bugüne kadar ne yaptıysak çok daha fazlasını bu yıl da sizler için yapacağız. ​​​Tüm öğretmenlerimize güzel bir eğitim öğretim yılı diliyorum.”

İTÜ GVO Stratejik Plana ulaşmak için tıklayın! 

“2000 yılında İTÜ GVO açılırken duyduğum heyecan bugün de aynı.”
Okullarımızın kuruluşunda da görev alan ve kurulduğu günden bu yana İTÜ GVO’nun tarihsel sürecine dair izlenimlerini aktaran Genel Müdürümüz Nevzat Özkök konuşmasına şunları ifade etti: "Hepimiz İTÜ GVO için benliğimizi veren insanlarız. Bugün, 2000 yılında okullarımız açılırken duyduğum heyecanı duyuyorum. Okullarımız kurulduğu günden bu yana İTÜ’nün çatısı altında siz değerli öğretmenlerimizin gönül vererek özverili çalışmalarınızla bugün bir marka değerine ulaştı. İTÜ GVO markasını daha da yükseğe taşımak için siz değerli öğretmenlerimizle büyük bir iş birliğiyle çalışacağımıza, elimizden geleni yapacağımıza gönülden inanıyorum. 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İTÜ GVO için kalite yılı olsun. Başarılı ve mutlu bir eğitim öğretim yılı diliyorum.”

Törende YKS 2022'de dereceye giren öğrencilerimize ve Ulusal Kalite Etiketi alan öğretmenlerimize başarı plaketleri Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök ve Okul Müdürlerimiz tarafından takdim edildi.

Tören sonrası yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz keyifli bir yemekte bir araya geldi.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları olarak öğrencilerimizi karşılamak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Öğrencilerimizle yeniden bir araya gelecek olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2022-2023 eğitim öğretim yılında da hep birlikte üretecek, yeni başarılara imza atacak, aydınlık yarınlara birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı, başarılı ve mutlu bir eğitim öğretim yılı dileriz!

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat