Haberler

08.09.2022

PDR Bölüm Başkanları Toplantısını Gerçekleştirdik

PDR Bölüm Başkanlarımız, Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz toplantıda 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı hazırlık ve planlaması ve eğitimde PASS modelini konuştuk.

PDR Bölüm Başkanları Toplantısını Gerçekleştirdik

İTÜ GVO PDR Bölüm Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıya Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof.Dr. Lerzan Özkale Moderatörlük etti. 

Toplantının gündeminde 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı çalışmaları ve bireyin düşünmesi, öğrenmesi ve problem çözmesini tanımlamak için kullanılan süreçlerin bütününü tanımlayan ve eğitimde uyguladığımız PASS Modeli konuşuldu. 

Sürekli kalite iyileştirme konusunda daha iyi neler yapılabilir sorusuyla toplantıya başlayan Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale, öğrencilerin ilgi ve yeteneklerine göre desteklenmesi gerektiğini, çalışmaların buna yönelik planlanması ve gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade etti. 

Öğrenci-okul-veli iş birliğini sürdürmek adına yapılacak çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan PDR Bölüm Başkanlarımızla aynı zamanda öğretmenlerimizin de iyi olma halini sağlamak için önerilerini de paylaştı. 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat